Главная страница » Чернигов

Чернигов

В чернігівському соборі Великомучениці Катерини побратими, рідні та близькі проводжали в останню путь бійців спецбатальйону «Чернігів» — 35-річного Андрія Іщенка, 30-річного Олександра Найдьона та 27-річного Вiктора Запеку, які загинули в бою з терористами на Луганщині. Дополнительно на chernigiv-city.com.

Попрощатися з патріотами прийшли рідні, тисячі чернігівців, міліціонери чернігівського гарнізону, брати по зброї загиблих бійців, представники влади.

Очільник УМВС в Чернігівській області підполковник міліції Вадим Філашкін віддав останню шану загиблим, висловивши слова глибокого співчуття родинам Героїв.

«Надзвичайно боляче бачити, як батьки та дружини плачуть за своїми синами та чоловіками. Це непоправна втрата, — сказав під час виступу Вадим Філашкін, — я співчуваю усім родинам загиблих і дякую Героям за те, що вони до останнього подиху боронили нашу державу. Їх подвиг назавжди лишиться в наших серцях. Нехай така тяжка втрата більше ніколи не повториться, а у нашому домі, який зветься Україна, якнайшвидше запанує мир та благополуччя!».

Після заупокійної служби траурна процесія рушила на Красну площу, звідки автотранспортом — на цвинтар.

Над могилами прощальне слово промовили заступник начальника УМВС підполковник міліції Едуард Альохін та заступник командира спецбатальйону «Чернігів» Віталій Костюченко.

Прощаючись із побратимами, бійці згадували їх відданість Україні і готовність до самопожертви. Добровольці загинули за день до ротації.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наверх