Рейтинг

Якщо ви захоплюєтеся спортом, то вам варто хоч в раз в житті спробувати заробити на цьому гроші. Найпростіший спосіб — це зробити ставку, укласти парі. Для правильного вибору вам буде потрібна порада і допомога професіоналів, тобто, букмекерів. Там вам пояснять, який є коефіцієнт на подію (матч, заїзд, гонку тощо), стратегії та багато іншого — все для того, щоб ви змогли зробити добре обмірковану ставку на спорт. Добрий букмекер завжди прагне запропонувати вам найбільшу кількість варіантів для ставок. У нас лучший рейтинг букмекерських контор.

Якщо ви новенький в цій справі, то вам може здатися, що робити ставки і заробляти гроші на цьому досить просто. Але дуже часто буває і таке, що явний фаворит виявляється не в формі, і досвідчені гравці знають, як оцінювати шанси на перемогу того чи іншого учасника, що потрібно враховувати.

Робота букмекера

Не секрет, що головна мета букмекера — заробіток грошей. Але також — і допомогти вам зробити те ж саме. Не важливо: онлайн-контора, або фізична, всі працюють за одним принципом. Головна турбота букмекера, від якої залежить його прибуток, це правильний прорахунок коефіцієнтів. Тобто, це має бути зроблено так, щоб при будь-якому розкладі він залишився в плюсі. Комбінуючи результати аналізу експертних оцінок з математичними розрахунками, букмекер обчислює ці самі коефіцієнти.

Одне точно можна сказати: якщо виграє фаворит, то букмекери зазнають збитків. Тому вони можуть штучно занижувати коефіцієнти в залежності від ситуації. Таким чином, прибуток букмекерських контор залежить від професіоналізму аналітиків та експертів, які там працюють.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наверх