Авто

Цікавить оренда машини? Компанія RENTAL вмить вирішить ваші транспортні проблеми у Львові. Просто виберіть відповідну модель з каталогу — і ми надамо її вам в потрібний момент. У нас найкраща оренда автомобіля львів.

Як показує досвід, послуга прокат автомобілів затребувана і серед тих, у кого є своя машина, і серед тих, у кого з різних причин особистий автомобіль тимчасово відсутній. Авто на прокат — це зручно, вигідно і комфортно!

Компанія RENTAL буде рада допомогти вам у будь-якій ситуації. Ми допоможемо підкреслити статус за допомогою ексклюзивного авто (наприклад, якщо потрібно зустріти важливого партнера або солідну делегацію), або надамо недорогий транспортний засіб у Львові для вирішення повсякденних завдань — ділових або особистих.

Умови надання машини в оренду

  1. Підбір авто. Взяти автомобілі на прокат в RENTAL дуже просто і швидко. Ви можете звернутися по телефону або через сайт. Вибрати відповідну машину можна самостійно або скориставшись консультацією нашого експерта. Ми врахуємо всі побажання по бренду, основним характеристикам, вартості прокату, а також вашій ситуації (мета оренди, заплановані поїздки, напрямки і т.д.).
  2. Вимоги до водія. RENTAL працює з українськими водіями і водіями з-за кордону, які досягли 21 року. Головне, щоб у вас були в порядку особисті та водійські документи, а також був стаж за кермом не менше двох років.
  3. Передоплата. Прокат авто у Львові передбачає 100% передоплату за весь планований період користування автівкою. При цьому ви в будь-який момент можете продовжити або скоротити час оренди, а ми проведемо перерахунок за фактом повернення авто. Гроші за послугу можна внести готівкою або за безготівковим розрахунком.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх