Главная страница » Куточок споживача

Куточок споживача

Перелік документів для куточка споживача залежить від сфери діяльності підприємця або юридичної особи. Стенди Куточок споживача зазвичай використовують при надання будь-яких послуг населенню або іншим організаціям. У нас найкращій куточок споживача.

Якщо Ваша сфера діяльності — торгівля, то куточок споживача можна замінити на стенд куточок покупця. Головне, щоб такий інформаційний стенд був із легкістю доступний Вашим клентам і відвідувачам. Стенд Куточок споживача інформує зацікавлених осіб про продавця або про того, хто надає послуги.

Про скасування норми обов’язкового ведення книги відгуків і пропозицій КМУ скасував книгу відгуків і пропозицій

Перелік обов’язкових документів для куточка споживача:

  • Повна інформація про підприємця або юр.особи. Зазвичай досить скопіювати дані з реєстраційних документів
  • Ліцензії, якщо Ваша сфера діяльності ліцензується
  • Контактні дані відділу Захисту прав споживача у Вашому населеному пункті

Інші документи, які потрібно розмістити на стенді Куточок споживача, залежать від виду діяльності. Наприклад, різноманітні сертифікати якості товарів і продукції. Тобто всі ті документи, які суб’єкт підприємницької діяльності повинен пред’явити споживачу послуги, покупцю або перевіряючому. Розміщувати всі ці документи на стенді куточок споживача необов’язково, але дуже зручно. У разі потреби їх пред’явити не потрібно судорожно шукати їх в шафах і під прилавком — можна просто вказати на стенд.

Перелік документів, які можуть розташовуватися на стенді куточок споживача:

  • Книга відгуків і пропозицій в установленому порядку прошнурована і з номерами всіх сторінок — не обов’язкова з 6 березня 2019 року. Але за бажанням може перебувати на стенді.
  • При торгівлі на ринку — «Правила торгівлі на ринках»
  • При торгівлі продовольчими товарами — «Правила торгівлі продтоварами», «Правила торгівлі овочевою продукцією», «Санітарні правила», «Правила торгівлі алкогольними напоями»
  • При торгівлі промисловими товарами — «Правила торгівлі непродовольчими товарами», «Список товарів, що не підлягають обміну».
  • На стенді Куточок споживача в перукарні повинна бути наступна інформація — «Правила побутового обслуговування», перелік стрижок та інших послуг з цінами на кожну окремо, перелік категорій громадян, які мають пільги на ціну послуги; гарантії надання послуг.
  • При наданні побутових послуг — «Правила побутового обслуговування населення»
  • При продажу драг. металів — «Правила торгівлі дорогоцінними металами»

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх