Главная страница » Лук для рыбалки

Лук для рыбалки

Засновник школи стрільби — Дмитро Львівський. З лучною стрільбою він познайомився у 2001 році. З моменту початку занять за короткий проміжок часу виконав нормативи кандидата майстра спорту з класичного лука. З 2004 року почав практикувати стрілянину з блочного лука. За короткий проміжок часу виконав норматив майстра спорту міжнародного класу. У процесі стрільби з класичного і блочного лука практикував стрільбу з традиційного лука.

З 2003 року почав займатися тренерською практикою в спортивно-технічному клубі «Ліга». До 2008 року був тренером зі стрільби з лука в спортивному товаристві «Динамо». З 2009 року тренер в КДЮСШ (комплексна дитячо-юнацька спортивна школа) «Олімп». У 2014 році став тренером в ЦШВСМ (центральна школа вищої спортивної майстерності), у 2019 році став старшим тренером. У нас лучший лук для рыбалки купить в украине.

З 2007 постійно виїжджав на міжнародні змагання як спортсмен і як тренер. Завоював чимало медалей.

Досягнення Дмитра в тренерській діяльності за останні 5 років на міжнародних стартах:

 2015 — підготовка обладнання для участі в ЧС (чемпіонат світу) — результат — 1-е місце в командному заліку

 2017 — підготовка обладнання для участі в міжнародному турнірі Berlin Open — результат — 2-е місце в особистому заліку

 2019 — підготовка паралімпійської чоловічої команди блочників — результат — Рекорд мира і 4-е місце в загальнокомандному заліку.

Дмитро Львівський — тренер вищої категорії; майстер спорту України міжнародного класу; багаторазовий рекордсмен України; чемпіон і призер Чемпіонатів та Кубків України в індивідуальному, командному та мікс-командному заліках; дворазовий призер кубка Європи; входить в Топ-3 лучників України в категорії «Compoud»; член збірної команди України (блочний лук), рекордсмен України в різних вправах.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наверх