Новости

У кожній країні світу є місто №1. Зазвичай він найбільший і розвинений, і будь-який мандрівник, що себе поважає, вважає своїм обов’язком його побачити. Однак у кожній країні є місто №2 (за розміром та кількістю). «Другі» міста мають не менш (а іноді й більше) славну історію, культуру та пам’ятки. Але вони не завжди потрапляють до списків бажань. Ми доведемо, що ці міста обов’язково варто завітати за життя. Детальніше на https://optimist.pw/.

В Йокогамі проживає 3,7 мільйона людей. Це друге за величиною та площею місто Японії після Токіо. У 19 столітті Йокогама була головним портом Країни вранішнього сонця. Місто навіть зараз має міцну економічну базу. Таким чином, тут знаходиться штаб-квартира Nissan. В Йокогамі є на що подивитися: Порт майбутнього, Башта Йокогами Лендмарк (Yokohama Landmark Tower — 296,3 метри), грандіозне колесо огляду, найбільший китайський квартал у Японії та у світі, музей рамена та багато інших визначних пам’яток. .

У Корку (що в перекладі з ірландської означає «болото») проживає 119 000 людей. Не найбільше місто у світі, але друге за величиною в Ірландії. Це місто було засноване в 6 столітті та має безліч старих церков та будівель. Прогулюючись головним бульваром Корка (вулиця Святого Патрика), милуючись соборами Святої Марії та Святого Фінбарра і сидячи в одному з місцевих пабів, розумієш чарівність цього місця. Оглянувши всі міські пам’ятки, можна вирушити за місто: є чудові замки.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наверх