Главная страница » Жевательный мармелад

Жевательный мармелад

Історія створення мармеладних солодощів
Історія жувального мармеладу обчислюється тисячоліттями, але це стосується лише східних солодощів. До Європи він потрапив тільки в XIV столітті. Це пов’язано в першу чергу з відсутністю цукру як такого. І тільки після хрестових походів перші завойовники привнесли в Західну Європу цукор. У нас найкращій жевательный мармелад оптом.

З його появою бере початок розвиток виробництва всіх солодощів. Першими стали джем в англомовних країнах і конфітюр в романомовних. Сам же жувальний мармелад почав виготовлятися у Франції. Це по суті були звичайні солодощі з загусником, які в той час отримали назву непачкающегося варення.

Його почали готувати в різних варіантах виконання: твердим і тягучим, з покриттям глазур’ю і без, ущільненим і жельованим. Незалежно від кондитерських уподобань, основою першого жувального мармеладу були айва, яблука або абрикоси. Саме вони при виварюванні утворювали тверднучу структуру.

Для американців першими пробами виготовлення стали желейні боби jelly beans, які і сьогодні користуються великою популярністю. Ці ласощі завжди користувалися величезним попитом у ласунів, а в період правління Рональда Рейгана і зовсім стали національною гордістю Америки.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх